رفت و آمدهای بی‌نتیجه با عکس‌های سلفی

حاصل آمد و رفت وزرا به البرز تا به‌حال آیا نتیجه‌ایی هم برای این استان که از بدو‌ تاسیس شاهد ورود ضعیف‌ترین مدیران به آن بوده داشته است؟
کد خبر : 19885
تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اسفند 1399 - 11:34
رفت و آمدهای بی‌نتیجه با عکس‌های سلفی

پایگاه خبری البرزما- تقریبا هر‌ماه شاهد ورود وزرای دولت یازدهم به البرزهستیم، اما آیا این بازدیدها برای البرز‌نشینان ثمره‌ای در این سال‌ها داشته است‌؟ ایا این رفت‌‌و‌آمدها برای مردم استان ثمره‌ایی هم جز افتتاح‌های جزئی و عکس‌های سلفی و گزارش سفر استانی به رئیس‌جمهور برای مسئولان داشته است! آیا مشکل بیکاری و فقر افسار گسیخته حاشیه‌نشینی و‌هزارویک مشکل مردم غیور و انقلابی البرز با این امد و رفت‌ها برطرف شده است؟ آیا استاندار البرز با وزرای آموزش و پرورش راه‌و‌شهر‌سازی و نیرو مشکلات توقف عملیات گاز‌رسانی به ۵۷روستای جاده چالوس که با تبلیغات آنچنانی شروع و اکنون پیمانکار پروژه را رها کرده و وضعیت بسیار خطرناکی برای اتومبیل‌های عبوری ایجاد کرده است و از طرفی خطر پیش‌روی رود زیبای کرج و نابودی بیش از دوملیون اصله درخت و اکو‌سیستم این منطقه و‌ دریافت حق‌ابه از سد امیر کبیر را درمیان گذاشته‌اند؟ یا دست‌آورد سفر وزارت نیرو‌برای مردم البرز افتتاح و‌تولید آب اشامیدنی مردم از چاه‌های آب بد‌بو و‌آهکی است؟! آیا جناب استاندار با وزیر آموزش و پرورش مشکلات ترک‌تحصیل بسیاری از دانش‌آموزان به دلیل فقر والدین در عدم امکان خرید تبلت و دریافت برنامه‌های آموزشی را طرح کرده‌اند و‌برای بازگشت دانش‌آموزان فقیر به تحصیل چاره‌اندیشی صورت پذیرفته است! به طور کلی دستاورد سفر وزرا به البرز چیست؟ چه مشکلی از روی دوش مردم این سفرهای گه و بیگاه برطرف شده است حداقل کاری که میتوانست در این سفر‌ها طرح شود این بود که وزرا از گسیل مدیران کل ضعیف و پایان‌خدمتی به استان خوداری کند و‌به مدیران توانمند داخل استان اعتماد کند تا در استان شاهد حضور مدیران بی‌انگیزه نباشیم.
کم لطفی دولت در تخصیص بودجه در این چندسال شامل حال البرز بوده است و‌ در این سال‌ها به دلیل نبود وجود مدیران توانمند البرز نتوانسته است ان طور که شایسته است تخصیص بودجه داشته باشد، بنابراین مشکلات البرز با آمد و رفت وزرا به استان حل نمی شود، بلکه با برنامه‌ریزی صحیح و عظم جهادی مدیران استانی در گسیل امکانات به استان و‌رفع مشکلات ریز‌و‌درشت و‌برداشت گام‌های بلند در ایجاد اشتغال در استان‌، دریافت حقآبه از سدهای استان و جلوگیری از انتقال تونلی آب به خارج از استان ایجاد زیرساخت‌های گردشگری و انتقال زندان‌ها به خارج از استان و رفع مشکلات ریز‌و‌درشت مردم را می‌طلبد که البته با وجود مدیران پیگیر قوی و‌جهادی این موارد از رویا به واقعیت نزدیک می شود.

برزو کلانتری

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.