آب سد طالقان چند شهر قزوین را سیراب می‌کند؟
انتقال آب شرب از سد طالقان به قزوین که ۱۴ شهر و ۱۹۴ روستا از آن برخوردار خواهند شد، از مهم‌ترین طرح‌های آبی در این استان به حساب می‌آید که به باور کارشناسان می‌تواند تا سال ۱۴۲۵ به عنوان راهکاری تقریبا دائمی مشکلات کم آبی را برطرف کند.
۴ دغدغه اصلی محیط زیستی استان البرز؟
مدیرکل محیط زیست استان البرز با بیان اینکه ۴ دغدغه محیط زیستی استان البرز پیگیری جدی می‌شود، گفت: وعده‌ها برای تامین حق‌آبه تالاب صالحیه داده شده که پیگیر تحقق آن نیز هستیم.
مصرف دگزامتازون بدون تجویز پزشک خطر ابتلا به کرونا را افزایش می‌دهد
یک متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: مصرف دگزامتازون در بعضی موارد ممکن است با پوشاندن علائم کرونا، سبب شود فرد احساس بهبودی کرده و به زندگی عادی برگردد و سایر افراد را آلوده کند و در عین حال با پیگیری نکردن بیماری خود، سبب تشدید آن شود.
اگر کاندیداها به خاطر خدا وارد عرصه شده‌اند؛ پس لابی‌گری و بده بستان ممنوع
نماینده ولی فقیه در البرز، گفت: اگر کاندیداها به خاطر خدا و انجام‌ وظیفه وارد عرصه شده‌اند؛ پس نباید لابی‌گری و بده بستان داشته باشند و باید سالم و پاکیزه عمل کنند و نتیجه را به تدبیر الهی واگذار کنند قطعاً خدای تعالی مدافع اهل ایمان است.
پرکردن استخر با آب آشامیدنی در البرز!!
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب البرز گفت: در نقاطی از استان البرز مانند اشتهارد حتی آب شربی که بتوان آن را شیرین کرده و برای عرضه به کار برد هم وجود ندارد، در اشتهارد شاهد توسعه بخش مسکن و صنعت هستیم که این موارد مطابق طرح آمایش سرزمینی نیست.