ناهمخوانی ممنوعیت تردد شبانه و بازگشایی تالارها/ مراسم عروسی قبل از ساعت ۹شب باید تعطیل شود؟؟
بهروز حصاری با اشاره به اینکه با تغییر رنگ شهرهای استان به زرد و آبی اظهار کرد: با روند نزولی شیوع کرونا در البرز تمامی صنوف استان فعالیت خود را از سرگرفته و در حال حاضر صنفی که مشمول دستورالعمل تعطیلی باشد، نداریم.
عرضه قطره‌چکانی موبایل به بازار/ ارز کافی برای واردات گوشی تلفن همراه وجود ندارد
رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی و لوازم جانبی کرج علت نوسانات قیمت موبایل را کمبود کالا عنوان‌کرده و گفت: واردات به صورت قطره چکانی انجام می شود. به وارد کنندگان ارز لازم و کافی داده نمی شود و در واردات محدودیت دارند.
ضرورت افزایش توزیع بنزین یورو۴ در البرز
علی درویش پور با اشاره به اینکه طبق استعلام از اداره کل هواشناسی البرز تا پایان هفته شاهد پایداری هوا و پدیده وارونگی دما در استان هستیم، اظهار کرد: برای کاهش آلودگی هوا کمیته اضطراری تشکیل شده که مصوبات آن به همه دستگاه‌ها ابلاغ شده است.
نان‌هایی که آب می‌روند/ فروش اجباری نان کنجدی ممنوع است/ برخورد قاطع با نانوایان متخلف
رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان کرج، گفت: با توجه به تورم اقتصادی که در کشور هست و مشکلات و فشارهای مالی ایجاد شده همکاران نانوا مجبور شدند به کوچک کردن نان روی آوردند؛ البته طی بازرسی‌های انجام شده با گران فروشی مواجه نشده ایم.
از پشت بام خانه خود درآمد کسب کنید
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز گفت: مشترکان پرمصرف با نصب پنل‌های انرژی خورشیدی در پشت بام منزلشان می‌توانند علاوه بر تامین انرژی خود می‌توانند برق اضافی تولیدی را به اداره برق بفروشند.
شهدای سلامت، نماد ایثار و خدمت صادقانه/ روند روبه رشد طرح ساخت بیمارستان های فردیس، طالقان و کرج
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: بیش از ۱۶۰۰ تخت بیمارستانی به مجموعه بهداشت و درمان البرز از ابتدای دولت تدبیر و امید اضافه شد که این اقدام برای استانی نوپا همچون البرز که با ضعف شدید در زیرساخت های درمانی به واسطه مهاجرپذیری و رشد سریع جمعیت مواجه است، بسیار قابل توجه و با اهمیت است.
استفاده از به روز ترين تكنولوژی برای تجهيز روشنايی باند فرودگاه پيام
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: این فرودگاه با استفاده از برترين و به روزترين تكنولوژي هاي حوزه هوانوردي باهدف تجهيز سيستم روشنايي باند،جزء فرودگاه های سطح یک کشور در این بخش خواهد شد.