افتتاح قطعات 2 و 3 آزاد راه شهید همت – کرج/اگر پادگان یا نهادی خصوصی در کنار اتوبان هستند، باید پول آن را بدهند
حجت الاسلام و المسلمین‌حسن روحانی در مراسم بهره برداری از قطعات ۲ و ۳ آزاد راه همت -کرج، با اشاره تعطیلی حرم‌های متبرکه گفت: امسال جسم ما از امکان متبرکه به دلایل بهداشتی فاصله دارد اما روح ما از هرسال به آنها نزدیکتر است.
هرگونه تهدید ساکنان مسکن مهر شهر جدید هشتگرد توسط شرکت عمران تکذیب شد
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ارسال نامه در شرایط کنونی برای ساکنان مسکن مهر این شهر مبنی بر اینکه در صورت عدم پرداخت اجاره بها برای خرید عرصه مسکن مهر به برخورد قانونی توسط این شرکت منجر می شود را تکذیب کرد.
کمک 50 میلیارد ریالی شهرداری کرج به دانشگاه علوم پزشکی
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای شهر کرج در لایحه دو فوریتی با تصویب اختصاص کمک 50 میلیارد ریالی به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی البرز برای مهار بیماری کرونا و خرید برخی تجهیزات بهداشتی و درمانی و همچنین تقدیر از کادر پزشکی و پرستاری حاضر در صف مقدم مقابله با این ویروس موافقت کرد.
تنها مشکل درمانگاه نظرآباد کمبود فضای فیزیکی است
سرپرست درمانگاه تامین اجتماعی نظرآباد گفت: امکانات درمانی درمانگاه تامین اجتماعی نظرآباد به روز و کامل بوده و تنها مشکل آن کمبود فضای فیزیکی است که در نتیجه آن تعدادی از تخصص ها مانند چشم، گوش و حلقو بینی و... را نمی توانیم در درمانگاه داشته باشیم.
اعمال محدودیت در ارائه دارو کرونا به متقضیان/ احتمال اتمام ذخایر دارویی وجود دارد
معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از اعمال محدودیت ارائه خدمات دارویی به شهروندان خبر داد و گفت: مراجعه بیماران کرونایی استان‌های همجوار به داروخانه‌های استان البرز موجب این اعمال محدودیت شده است.
مردم از خوردن مرغ‌ و گوشت فله طعم دار خودداری کنند
مدیرکل دامپزشکی استان البرز گفت: شهروندان برای حفظ سلامت خود و خانواده از محصولات بسته بندی شده استفاده کنند و به هیچ عنوان از مرغ و گوشت فله طعم دار که به نوعی در مرغ فروشی‌ها و قصابی ها قطعه بندی می‌شوند و افزودنی‌هایی همچون سبزیجات، رنگ زعفران و یا ادویه‌های مختلف اضافه شده جداً پرهیز کنند.