چگونه یارانه جدید به خانوارها تعلق می‌گیرد؟/ دولت دست به جیب شد
معاون امور فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز،گفت: خانوارها را مراکز بهداشت و درمان شناسایی می‌کنند و پس از شناسایی به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و بین دهک‌ها تقسیم‌بندی می‌شود و در نهایت یارانه جدید به خانوارها تعلق می‌گیرد.
تردد خودرو‌ها به پل تاریخی برغان کرج آسیب می‌زند/ پیگیری برای احداث پل جایگزین
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز تردد خودرو‌ها از روی پل تاریخی برغان را باعث آسیب به این پل دانسته و گفت: نیاز به جابجایی تردد خودرو‌ها از روی پل تاریخی است و مذاکراتی برای این منظور صورت گرفته است.
کرج نیازمند اصلاح در حوزه شهرسازی است
شهردار کرج گفت: کلان‌شهر کرج نیازمند اصلاح در حوزه شهرسازی است. معاونت شهرسازی و معماری از افراد متخصص و توانمند تشکیل شده است و باید با تدبیر و نگاه بلندمدت، شهر را از این بهم‌ریختگی بصری نجات داد.
لزوم ایجاد گشت املاک/ بازار رها شده صدای مردم را درآورده است/ قاطعیت در برخورد با اخلالگران بازار مسکن ضروری است
فرماندار اشتهارد با تاکید بر لزوم ایجاد گشت املاک گفت: باید با تشکیل اکیپ‌هایی به صورت مستمر بر دفاتر مشاور املاک نظارت صورت گیرد و برای لحظه‌ای این بازار رها نشود.
فردیس از کرج جدا می‌شود؟
دبیر شورای‌ عالی شهرسازی و معماری از تصویب مغایرت‌های طرح تفصیلی با طرح جامع شهر کرج خبر داد و گفت: فردیس از کرج جدا می‌شود.
کلنگ‌زنی بیمارستان در هشتگرد
فرماندار ساوجبلاغ در تور یک روزه از چند واحد تولیدی این شهرستان بازدید و در حاشیه این بازدیدها، خبر کلنگ‌زنی بیمارستان در هشتگرد را اعلام کرد.