نماینده ولی فقیه در استان البرز:
مواسات باید به گفتمان رایج جامعه تبدیل شود
نماینده ولی فقیه در استان البرز بابیان اینکه رزمایش مواسات برای امت آخرالزمان فضایلی در پیش دارد، گفت: مواسات باید به گفتمان رایج جامعه تبدیل شود.
رئیس مجلس باید اراده جدی برای مبارزه با فساد و رانت داشته باشد
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان گفت: رئیس مجلس باید اراده جدی برای مبارزه با فساد و رانت داشته باشد و این زمانی تحقق می پذیرد که خودش فرد پاکدستی باشد و اعتقاد و باور قلبی به مبارزه با فساد در هر سطحی داشته باشد.
آزادسازی خرمشهر آیات الهی را روی زمین پیاده کرد
سردار سید یوسف مولایی گفت: آزادسازی خرمشهر و عملیات بیت المقدس نقطه عطفی در دفاع مقدس بود و معادلات را تغییر داد، یعنی تصورات دشمن مبنی بر اینکه ایران به هیچ عنوان نمی تواند خرمشهر را آزاد کند در مدت زمان 48 ساعت باطل شد.
تدابیر اتخاذ شده برنامه‌ های روز جهانی قدس به نحو احسن برگزار خواهد شد
سپاه پاسداران استان البرز با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز قدس از ملت‌های مسلمان به‌ویژه مردم شریف کشورمان خواست حال که ویروس منحوس کرونا اجازه برگزاری تجمعات از جمله برگزاری راهپیمایی روز قدس را در عالَم سلب کرده از طرق دیگر انزجار خود از این رژِیم غاصب را اعلام دارند.
کولیوند:
قوانین انتخابات‌ مجلس، شوراها، خبرگان رهبری و ریاست جمهوری در مجلس دهم اصلاح شد
رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: قوانین انتخابات‌های مجلس، شوراهای اسلامی، بخش اجرائی انتخابات مجلس خبرگان رهبری و ریاست جمهوری در مجلس دهم مورد بررسی و اصلاح قرار گرفت.
راهپیمایی روز قدس در البرز برگزار نمی شود
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: راهپیمایی روز قدس با توجه به وجود بیماری کرونا و هم زمانی با سخنرانی رهبر معظم انقلاب ، در این استان مانند سایر استان ها برگزار نمی شود.