رانندگانی که طرح زوج و فرد را نادیده بگیرند چقدر جریمه می‌شوند؟
سرهنگ غلامعلی شرق گفت: براساس مصوبه کمیته اضطرار استانداری البرز به منظور کاهش آلاینده ها، طرح تردد زوج و فرد با یک ساعت تاخیر یعنی از ساعت هشت امروز در فردیس و کرج آغاز شد و رانندگانی کهطرح زوج و فرد را نادیده بگیرند، ۱۰۲ هزار تومان جریمه توسط ماموران پلیس یا دوربین های سطح شهر می‌شوند.
ناهمخوانی ممنوعیت تردد شبانه و بازگشایی تالارها/ مراسم عروسی قبل از ساعت ۹شب باید تعطیل شود؟؟
بهروز حصاری با اشاره به اینکه با تغییر رنگ شهرهای استان به زرد و آبی اظهار کرد: با روند نزولی شیوع کرونا در البرز تمامی صنوف استان فعالیت خود را از سرگرفته و در حال حاضر صنفی که مشمول دستورالعمل تعطیلی باشد، نداریم.
پرداخت عوارض آزادراه ها برای کسانی که تردد دائمی دارند به معضل روزانه تبدیل شده!!
باتوجه به مقررات مربوط به پرداخت عوارض در آزادراه ها و از آن جا که بعضی افراد به دلیل موقعیت شغلی شان دائما مجبور به تردد در آزادراه برای رسیدن به محل کار خود هستند، پرداخت مکرر عوارض تردد برای این قشر به دغدغه روزانه تبدیل شده است بنابراین این مورد را با گودرز محمودی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز درمیان گذاشتیم.
برگزاری مراسم عزاداری در شرایط زرد هم ممنوع
رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: با ابلاغیه وزارت کشور درباره عدم برگزاری مراسم‌های عزاداری در شرایط قرمز، نارنجی و زرد، از شهروندان درخواست داریم که به این موضوع مهم توجه ویژه داشته باشند.
عرضه قطره‌چکانی موبایل به بازار/ ارز کافی برای واردات گوشی تلفن همراه وجود ندارد
رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی و لوازم جانبی کرج علت نوسانات قیمت موبایل را کمبود کالا عنوان‌کرده و گفت: واردات به صورت قطره چکانی انجام می شود. به وارد کنندگان ارز لازم و کافی داده نمی شود و در واردات محدودیت دارند.