ضدعفونی شبانه همه اتوبوس های کرج

معاون سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: با توجه به اینکه تعداد مسافرانی‌که با اتوبوس جابه جا می‌شوند بیشتر از تاکسی است، فعلا ضدعفونی کردن اتوبوس‌ها را در اولویت قرار داده‌ایم.
کد خبر : 17376
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 اسفند 1398 - 12:41
ضدعفونی شبانه همه اتوبوس های کرج

پایگاه خبری البرزما- امیر عطایی نیا گفت: با شیوع ویروس کرونا در استان، ضرورت ضدعفونی کردن وسایل حمل و نقل عمومی برای پیشگیری از انتقال ویروس به مسافران دو چندان شده است.
وی با بیان اینکه با افزایش تقاضا، خرید ماسک و مواد ضدعفونی کننده به معضلی برای سازمان تبدیل شده، گفت: تا کنون سهمیه‌ای به سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج برای تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز اختصاص داده نشده و ما ناچاریم مواد ضدعفونی کننده را از بازار آزاد تامین کنیم.
معاون سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج با بیان اینکه در شرایط فعلی اولویت ضدعفونی کردن اتوبوس‌های سطح شهر است، افزود: با توجه به اینکه تعداد مسافرانی‌که با اتوبوس جابه جا می‌شوند بیشتر از تاکسی است، فعلا ضدعفونی کردن اتوبوس‌ها را در اولویت قرار داده ایم.
عطایی نیا، گفت: برای تاکسی‌ها هم مواد ضدعفونی کننده بین نمایندگان خطوط توزیع شده و از طریق آن‌ها در اختیار رانندگان قرار می‌گیرد.
وی افزود: با توجه به اینکه کرج حدود ۱۲ هزار تاکسی دارد، تامین مواد ضدعفونی کننده برای همه آن‌ها ساده نیست به همین دلیل از تاکسیداران درخواست می‌شود برای حفظ سلامت خودشان هم‌که شده با سازمان در این خصوص همکاری داشته باشند و ضمن رعایت بهداشت فردی، در صورت امکان مواد ضد عفونی کننده مورد نیاز خود را تهیه کنند.
معاون سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: در حال حاضر تمام اتوبوس‌های ملکی و بخش خصوصی کرج هر شب ضدعفونی می‌شوند و این روند تا پایان اپیدمی این ویروس ادامه دارد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.