اورژانس در نقاط پرتردد کلانشهر کرج مستقر شد
رییس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز با اشاره به تشدید آلودگی هوا در این استان اعلام کرد: تیم های امدادی اورژانس برای خدمات دهی به بیماران در نقاط پرتردد کلانشهر کرج و سایر مناطق پرازدحام البرز مستقر شدند.
چگونه یارانه جدید به خانوارها تعلق می‌گیرد؟/ دولت دست به جیب شد
معاون امور فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز،گفت: خانوارها را مراکز بهداشت و درمان شناسایی می‌کنند و پس از شناسایی به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و بین دهک‌ها تقسیم‌بندی می‌شود و در نهایت یارانه جدید به خانوارها تعلق می‌گیرد.
سرلشکر صفوی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا:
وقتی یک نفری در ایران به هر دلیلی از دنیا رفت، چه «فتنه‌ای» به راه انداختند، حال ۱۴ هزار نفر در فلسطین به شهادت رسیدند اما هیچ موضعی نگرفتند
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: دیدیم وقتی یک نفری در ایران به هر دلیلی از دنیا رفت، چه فتنه‌ای به راه انداختند، حال ۱۴ هزار نفر شامل زنان و کودکان در فلسطین به شهادت رسیدند اما هیچ موضعی نگرفتند و از جنایتکار حمایت کردند؛ این یک آپارتاید است.
لزوم توجه به بحران درمان در بیمارستان های دولتی کرج
رئیس بیمارستان شهید رجایی کرج با بیان اینکه استان البرز از لحاظ سرانه‌های درمانی محرومترین استان کشور می‌باشد، گفت: علی رغم جمعیت روزافزون این استان، به دلیل مهاجر پذیری بالا، زیر ساخت‌های لازم برای رفع نیازهای درمانی این استان هنوز شکل نگرفته‌است.