شوراها منافع مردم را اولویت قرار دهند

شوراها منافع مردم را اولویت قرار دهند

پایگاه خبری البرزما- نماینده مردم کرج، اشتهارد، فردیس و بخش آسارا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر همدلی هرچه بیشتر مسئولان گفت: اعضای شورا منتخب مردم هستند و در کارهای خدماتی باید منافع مردم مدنظر و اولویت قرار گیرد.عزیز اکبریان در همایش روز شوراها در استانداری البرز خطاب به اعضای شورای حاضر در این نشست افزود: اختلافات مردم را آزار می دهد بنابراین باید با انسجام و همدلی کارها را پیش برد.
وی ادامه داد: اختلافات باید کنار گذاشته شود و به رای اکثریت احترام گذاشت چرا که شوراها مقوله دموکراسی در هر جامعه ای به شمار می رود.
اکبریان گفت: مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی به خوبی تمام مسائل و موضوعات را می فهمند بنابراین نباید با اختلافات سبب آزار آنان شد.
وی اضافه کرد: تمام مسئولان و مدیران باید شهرداران رابرای سازندگی و ارائه خدمات بهتر به مردم یاری دهند و شهرداران نیز باید فعالیت های عمرانی عظیم را در سرلوحه کاری خود قراردهند.
نماینده مردم کرج، اشتهارد ، فردیس و بخش آسارا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شهر کرج در این زمینه بیش از سایر شهرها باید مورد توجه قرار گیرد چرا که از شهرهای کم برخوردار و دور افتاده کویری نیست بنابراین با توجه به ظرفیت ها می توان خدمات بهتری رابه مردم ارائه داد.
وی ادامه داد: شرایط ویژه کشور با توجه به فروش نفت کمتر ممکن است مشکلاتی را در حوزه غذا و دارو به همراه آورد بنابراین باید با انسجام موانع را طی کرد.
اکبریان در خصوص تبلیغات شهری نیز گفت: مجوز این نوع تبلیغات نباید به ارگان و دستگاه های اجرایی داده شود و با ساماندهی هرچه بهتر دراین زمینه فعالیت صورت گیرد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.