رسانه‌ها اخبار را دقیق منعکس کنند/برخی شیطنت‌ها مشهود است

رسانه‌ها اخبار را دقیق منعکس کنند/برخی شیطنت‌ها مشهود است

پایگاه خبری البرزما- آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرج، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: اجرایی شدن احکام اسلام و اهل عمل و تقوا بودن خصوصیات منتظران ظهور حضرت (عج) است.

وی در ادامه با اشاره به دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن با رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار علت بسیاری از خیانت‌ها و تسلیم شدن در مقابل دشمنان را دور بودن از قرآن و احکام الهی خواندند. صفحه‌ای از قرآن نیست که دشمن‌شناسی و مقابله با دشمن را نیاموخته باشد پس باید روش و سبک زندگی ما در راستای تشدید حکومت جهانی حضرت موعود باشد تا شاهد گسترش خیزش عظیم علیه دشمنان اسلام باشیم.

امام‌جمعه کرج بابیان اینکه در قدم اول انقلاب اسلامی، دشمنان با تمام قدرت به مقابله با ایران به پا خاستند تا این نظام را نابود کنند، تصریح کرد: ملت ایران اسلامی ۴۰ سال با این دشمنان مقابله کردند و نفس‌های آخر دشمنان را بریدند. دشمنان باید بدانند که مردم ایران همواره با توان بیشتر و قدرتمندتر از گذشته در مقابل آن‌ها ایستاده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی زمینه‌های ظهور حضرت امام زمان (ع) است و کسی که خود را منتظر می‌نامد باید در مقابل فساد و ظلم و فتنه بایستد، گفت: نمی‌شود اهل مهدویت باشیم ولی در راستای تحقق آن تلاش نکنیم.

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه اسلامی که به تقوا و مبارزه با ظلم و ستم بی‌تفاوت باشد اسلام نیست، اضافه کرد: انقلاب ما به همین حرف‌ها انقلاب اسلامی است اما دشمنان تلاش می‌کنند تا به باورها و آرمان‌های نظام اسلامی نفوذ کنند تا مردم دست از مقابله با مستکبران بکشند لذا به فضل پروردگار و تا زمان ظهور حضرت حجت (عج) در مسیر انقلاب و اسلام خستگی‌ناپذیر خواهیم بود.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر لزوم گسترش تمدن اسلامی توسط جوانان، اضافه کرد: این مسیر، مسیر هموار کننده ظهور حضرت مهدی (عج) است به همین دلیل نیز در این مسیر سنگ‌اندازی فراوان می‌شود.

امام‌جمعه کرج افزود: دشمنان سال آینده اعلام کردند که تا دو سال آینده اقوام ایرانی بر سر یک لیوان آب به جنگ می‌افتند اما به لطف پروردگان امروز همه کشور ایران سبز است. اساساً خدای تعالی از ایران در مقابل دشمنان دفاع می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه نیمه شعبان به نام سربازان گمنام امام زمان (ع) نام‌گذاری شده است، توضیح داد: این افراد باتحمل سختی‌های فراوان برای دفاع از کشور تلاش می‌کنند و مأموریت‌های خود را با اخلاص تمام انجام می‌دهند و از کیان انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف سیاسی، انتظامی، فرهنگی و غیره محافظت می‌کنند.

برخی رسانه‌ها خصوصاً رسانه‌هایی که دولتی می‌نویسند، نکات را درست و دقیق اطلاع‌رسانی کنند آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه دوم اردیبهشت سال ۵۸ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با مأموریت نگهبانی از انقلاب درراه تحقق آرمان‌ها و اهداف انقلاب به‌فرمان امام خمینی (ره) ایجادشده است، عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی روز سوم شعبان از این نیروها تشکر کردند.

وی در بخش دیگری با اشاره به هفته کار و کارگر، گفت: کارگران ستون کشور هستند و تلاش می‌کنند تا چرخ تولید کشور از کار نیفتد.

امام‌جمعه کرج همچنین از جوانان البرزی که در جشنواره روز جوان شرکت کردند، تشکر کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه رسانه‌ها باید تقوا را رعایت کنند، خاطرنشان کرد: برخی رسانه‌ها خصوصاً رسانه‌هایی که دولتی می‌نویسند، نکات را درست و دقیق اطلاع‌رسانی کنند.

آیت‌الله حسینی همدانی ادامه داد: بنده هفته گذشته در خطبه‌ها گفتم که باید تمام ارتش آمریکا را تروریست دانست درحالی‌که برخی خبرگزاری‌ها نوشتند که گفته‌ام باید ارتش آمریکا که در منطقه حضور دارد تروریست خواند و این نشان می‌دهد شیطنت در کار است لذا از رسانه‌ها می‌خواهم اخبار را دقیق منتشر و منعکس کنند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.