اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸

هیئت مدیره فعلی خانه مطبوعات استان البرز فاقد رسمیت است

هیئت مدیره فعلی خانه مطبوعات استان البرز فاقد رسمیت است

پایگاه خبری البرزما- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: در راستای حمایت و کمک به تأمین حقوق اصحاب رسانه استان انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات استان البرز دوباره برگزار می‌شود.ناصر مقدم اظهار داشت: با توجه به عدم ثبت صورتجلسه انتخابات هیئت مدیره در تاریخ مقرر در اداره ثبت شرکت ها، هیئت مدیره فعلی خانه مطبوعات استان البرز از امروز فاقد رسمیت است.

مقدم با استناد به ماده ٣٣ اساسنامه خانه مطبوعات، خاطرنشان کرد: هیأت مدیره خانه مطبوعات باید پس از تأیید صحت انتخابات توسط نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، جهت طی مراحل ثبت قانونی، ظرف ٢ روز بعد از تاریخ قبولی هیئت مدیره،کلیه اوراق، اسناد، دفاتر، حسابها، مهر و موجودی‌های خانه مطبوعات را به هیئت مدیره جدید تسلیم و پس از ثبت تغییرات در اداره ثبت شرکتها، ترتیبی اتخاذ شود تا امضاهای مجاز معرفی شود که این امر محقق نشده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تصریح کرد: متأسفانه علی رغم گذشت بیش از یک سال و پیگیری‌ها و تشکیل جلسات متعدد با حضور اعضاء هیئت مدیره خانه مطبوعات اقدامات لازم برای این مسئله به نتیجه نرسیده است و این امر موجب تضییع حقوق اصحاب رسانه استان شده است.

وی افزود: انتخابات جدید هیئت مدیره خانه مطبوعات استان همزمان با تعدادی از استان های کشور به صورت الکترونیکی در اسفند ماه توسط این اداره‌کل برگزار می‌شود.

مقدم تأکید کرد: امید است اصحاب رسانه استان با توجه به شرایط عضویت در فرصت مناسب نسبت به ثبت نام اقدام لازم به عمل آورند. بدیهی است اطلاع‌رسانی لازم متعاقباً اعلام می‌شود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.