هشت قصه کوتاه البرز در مرحله انتخاب مردمی قرار گرفتند

هشت قصه کوتاه البرز در مرحله انتخاب مردمی قرار گرفتند

پایگاه خبری البرزما- مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز گفت: هشت قصه کوتاه این استان با راهیابی به بخش ۹۰ ثانیه بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری، در مرحله انتخاب مردمی قرار گرفتند.محمود مروج افزود: بیش از۱۰هزار و ۴۷۰ قصه به جشنواره کشوری قصه‌گویی ارسال شد که از این تعداد حدود هفت هزار اثر به بخش ۹۰ ثانیه اختصاص یافت و ازمیان آنها ۱۲۰ قصه به مرحله‌ داوری نهایی رسید.
وی اضافه کرد: از بین ۱۱۱ قصه ۹۰ ثانیه ای که ازاستان البرزٰ در این بخش شرکت کردند، قصه های مونا سادات میر عظیمی، علی امام وردی زاده، کوثر فلاح نژاد، یگانه تکبیری، عرفان تیموری کل گداری، ملک آراء ترکمان و ۲ قصه از ثریا سقزچی به بخش داوری مردمی راه یافتند.
مروج گفت: طبق اعلام سایت رسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در این مرحله قصه‌های برتر از روز یک‌شنبه ۲۰ آبان در برنامه «کتاب باز» شبکه نسیم سیما، پایگاه جشنواره قصه‌گویی به نشانیwww.kanoonfest.ir ، سایت آپارات و همچنین با هشتگ «#قصه- زندگی- من» در شبکه‌های اجتماعی منتشر تا با آرای مردمی سه قصه برتر نیز از سوی قصه‌دوستان انتخاب شود.
وی ادامه داد: قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای که شامل سرگذشت و نکته‌های عبرت‌آموز زندگی مردم کشورمان از اقصی نقاط کشور است، از سوی داوران ملی جشنواره نیز داوری می شوند.
۱۷ هزار نفر از کودکان و نوجوانان البرزی تحت پوشش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان هستند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.