دکتر زرندی در مراسم تقدیر از بانوان مطرح کرد:به حضور بانوان با استعداد در عرصه های مختلف شركت پیام نیاز داریم

دکتر زرندی در مراسم تقدیر از بانوان مطرح کرد:به حضور بانوان با استعداد در عرصه های مختلف شركت پیام نیاز داریم

پایگاه خبری البرزما- به مناسبت سالروز تولد حضرت زهرا سلام الله علیها از بانوان شاغل در شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام به مناسبت روز زن تقدیر به عمل آمد.دکتر سعید زرندی مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ضمن تبریک تولد حضرت فاطمه سلام الله علیها گفت : از دیدگاه قرآن تفاوتی بین زن و مرد وجود ندارد و در جای جای قرآن خداوند زن و مرد را در کنار هم آورده است.
وی افزود : بنده نیز خودم به تمایزات بین زن و مرد اعتقادی ندارم زیرا وقتی روی تمایزات تاکید داشته باشند و بانوان بر این اصرار داشته باشند خود به خود این شرایط بر آنها تحمیل می شود ولی عقیده دارم وقتی در شرایط عادلانه زن و مرد فعالیت می کنند قطعا هر فردی که توانمند باشد قابلیت ها و توانمندی هایش شکوفا می شود.
مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام افزود : جنس کارهای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با سایر ارگان ها تفاوت زیادی دارد و استعدادهای بانوان در این کارها در سمت های مدیریتی بروز و ظهور پیدا نکرده که امیدوارم شاهد مدیران زن در بخش های مختلف مدیریتی منطقه نیز باشیم.
زرندی یادآور شد : رویکرد مجموعه دولت و وزارتخانه هم بر این قرار گرفته تا از ظرفیت بانوان در شرکت استفاده شود و در شرایط جدید که با یک تحول جدی در مجموعه پیام مواجه هستیم قطعا به حضور بانوان با استعداد در زمینه های مختلف نیاز داریم .
مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام اذعان نمود: قطعا اگر در میان همکاران زن فردی که دارای پتانسیل و توانمندی باشد در حوزه های مدیریتی از وی استفاده خواهیم نمود زیرا در عرصه توانمندی ها، فارغ از جنسیت، فردی که قابیلت بهتری داشته باشد فضا برای فعالیت او مهیا است .
در پایان مراسم از بانوان حاضر در این جلسه با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.