دکتر زرندی اعلام نمود: تاکید استاندار بر حل مشکلات پیام

دکتر زرندی اعلام نمود:  تاکید استاندار بر حل مشکلات پیام

پایگاه خبری البرزما – مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: استاندار البرز تاکید ویژه ای بر حل مشکلات این منطقه و لزوم توجه هر چه بیشتر بر آن دارد. سعید زرندی با اشاره به برگزاری جلسه کارگروه استانی بررسی مسائل و مشکلات شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، اظهار داشت: در این کارگروه ۳موضوع جابجایی سایت زباله، دیوارکشی اطراف فرودگاه و سند اراضی مورد بررسی گرفت.
وی افزود: مدیریت زباله در حلقه دره به صورت سنتی و دفن آن در اراضی فرودگاه پیام نه تنها از لحاظ زیست محیطی آسیب های جدی به محیط زیست و منابع زیرزمینی می زند بلکه یکی از عوامل تهدید کننده پروازهای مسافربری است .
زرندی گفت: انتشار بوی نامطلوب حاصل از دفن زباله چهره زشتی به فرودگاه پیام داده به نحوی که به محض پیاده شدن مسافران از هواپیما و استشمام بوی نامطبوع خاطره خوبی از پرواز به البرز نخواهند داشت.
وی دیوار کشی اطراف فرودگاه را موضوع دیگر این جلسه عنوان و اظهار داشت: به دلیل ادعای بعضی از افراد محلی، دیوار کشی اطراف فرودگاه به کندی پیش می رود هر چند بر اساس مستندات بعضی از افراد مدعی مالکیت زمین های اطراف فرودگاه در سال های گذشته از این بابت مبالغی دریافت کرده اند با این حال با ادعاهای واهی مانع از پیشرفت کار می شوند .
زرندی ادامه داد: تعیین تکلیف سند اراضی فرودگاه از دیگر موضوعات جلسه بود که استاندار و معاونان استانداری بر تسریع در ۳ موضوع یاد شده تاکید نمودند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.