به مناسبت هفته منابع طبیعی انجام شد؛ غرس نهال توسط دادستان کرج در اراضی شمال غربی باغستان

پایگاه خبری البرز ما- به مناسبت هفته منابع طبیعی، دادستان کرج ضمن بازدید از دهکده تفریحی و گردشگری باغستان نهالی را به صورت نمادین در اراضی این محدوده کاشت.  همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی حاجی رضا شاکرمی دادستان کرج و جبار باقری مدیر کل زندان های استان البرز با همراهی حامد فرضی مدیر کل منابع

کد خبر : 9417
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
به مناسبت هفته منابع طبیعی انجام شد؛ غرس نهال توسط دادستان کرج در اراضی شمال غربی باغستان

پایگاه خبری البرز ما- به مناسبت هفته منابع طبیعی، دادستان کرج ضمن بازدید از دهکده تفریحی و گردشگری باغستان نهالی را به صورت نمادین در اراضی این محدوده کاشت.  همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی حاجی رضا شاکرمی دادستان کرج و جبار باقری مدیر کل زندان های استان البرز با همراهی حامد فرضی مدیر کل منابع طبیعی استان البرز، حسین عطایی سرپرست سازمان سیما، منظرو فضای سبز شهری شهرداری کرج، ضمن بازدید از دهکده تفریحی و گردشگری باغستان نهالی را به صورت نمادین در اراضی این محدوده غرس کردند.

دادستان کرج در این مراسم ضمن تبریک هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، درخت و کاشت درخت را کمک به تنفس زمین و حیات نسل‌های آینده دانست و گفت: همه شهروندان باید در این ایام در کاشت درخت مشارکت داشته باشند.

شاکرمی با اشاره به تاثیر توسعه فضای سبز در تعدیل آلودگی هوا گفت: هوای پاک یکی از مهمترین شاخصه های زیست محیطی است که متاسفانه در سالهای اخیر آلودگی هوا بیشتر شهرهای بزرگ کشور از جمله کرج را تهدید می کند.

در ادامه ی این مراسم دادستان کرج با تاکید بر توجه بیشتر به آلودگی هوا گفت: کاشت درخت و توسعه فضای سبز هم باعث ایجاد فضای تفریحی و نشاط آور می شود و هم به هوای پاک کمک می کند.

گفتنی است در این مراسم طی توافقی مقرر شد اراضی متعلق به اداره راه و شهرسازی برای درختکاری و توسعه فضای سبز در اختیار سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج قرا گیرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.