برنامه ریزی برای ایجاد ۴۰۰ هكتار فضای سبز در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مراسم نمادین روز درختکاری در شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد. این مراسم با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران کل و جمعی از کارکنان شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد. در حاشیه این مراسم، دکتر سعید زرندی مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه

کد خبر : 9370
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
برنامه ریزی برای ایجاد ۴۰۰ هكتار فضای سبز در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مراسم نمادین روز درختکاری در شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد.

این مراسم با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران کل و جمعی از کارکنان شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد.

در حاشیه این مراسم، دکتر سعید زرندی مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام اظهار داشت : توجه به محیط زیست و زیست بومی که در آن زندگی می کنیم از جمله موارد پر اهمیتی است که باید به آن توجه داشته باشیم، در واقع محیط زیست مان امانتی است که باید به آیندگان و نسل بعد از خود تحویل دهیم .

دکتر سعید زرندی خاطر نشان ساخت همانطور که قرار است صنایع سبز در این منطقه فعالیت نماید در برنامه ها و اهداف شرکت پیش بینی شده در حوزه محیط زیست و فضای سبز نیز به شرایط مطلوب و ویژه ای دست پیدا کنیم.

مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام افزود : در چشم انداز شرکت برنامه ریزی شده در مدت ۱۵ سال برای ۳۶۰۰ هکتار فضای شرکت، حدود ۴۰۰ هکتار فضای سبز داشته باشیم .

دکتر زرندی یادآور شد: در حالی که درخت جدید کاشته می شود باید دارایی های فضای سبز خودمان را حفظ کنیم، در حال حاضر در مجموعه پیام نزدیک به ۱۵ هکتار باغ پسته وجود دارد که به زودی با کمک سرمایه گذاران بخش خصوصی باید سر و سامان یابد .

مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام اذعان نمود: باید سعی کنیم محیط زیست شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام از یک موضوع تجملاتی و لوکس به یک موضوع عملی و عملیاتی تبدیل شود و با برنامه ریزی که انجام شده امیدوارم وضعیت محیط زیستی شرکت به شرایط مطلوب و استاندارد برسد.

دکتر زرندی در پایان مراسم از زحمات پرسنل نیروی فضای سبز شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام تشکر و قدردانی نمود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.