همه در مقابل فرهنگ مسوول هستند

همه در مقابل فرهنگ مسوول هستند

پایگاه خبری البرزما- فکر می کنم هر آدم متعادلی که نفس می کشد و زندگی می کند باید دغدغه فرهنگی داشته باشد.اکبر سلیم نژاد عضو و رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کرج با اعلام این مطلب افزود : با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تاکید چندین باره ایشان درباره موضوعات فرهنگی غیر از این هم انتظار نمی رود که در شورای شهر رفتار نماییم .وی یادآور شد  اگر شهروند هستیم پس باید بپذیریم همگی در قبال رشد و بالندگی کشور مسئول هستیم. طبیعتا من نیز از این قائده مستثنی نیستم و با توجه به مسئولیتی که بعنوان عضو شورا و رئیس کمیسیون فرهنگی بر دوش دارم، دغدغه فرهنگی بیشتری را احساس می کنم. همه باید برای ارتقای کشور عزیزمان تلاش کنیم و در همه حوزه ها از اقتصاد گرفته تا سیاست ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی حساسیت و توجه دوچندانی داشته باشیم.
سلیم نژاد با اشاره به موضوعات قابل بررسی در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج گفت : موضوعات فرهنگی از معماری اسلامی گرفته تا مسائل قرآنی و آنچه در قانون اساسی جمهوری اسلامی گفته شده در کمیسیون فرهنگی شورای شهر بررسی و اجرا خواهد شد. با توجه به اینکه جامعه کمتر شادی داریم موسیقی، تئاتر و رسانه اهمیت بسیار زیادی دارد و جزو حقوق شهروندی محسوب می شود که کمیسیون فرهنگی به این مهم توجه ویژه ای دارد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج خاطر نشان ساخت : در واقع در شورای پنجم به دنبال نذر فرهنگی و تشکیل ستاد آسیب های اجتماعی نیز هستیم تا با تسهیل گری به کمک افراد ناتوان و بی بضاعت بشتابیم . در این ستاد ما به دنبال افراد توانمند و بی بضاغت می گردیم تا آنها را به یکدیگر وصل کنیم که به این شکل بی بضاعتان بتوانند از امکانات و امتیازاتی که این افراد با خلوص نیت به آنها رائه می دهند ، بهره مند شوند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.