اعمال محدودیت زوج و فرد در کرج کلید خورد/متخلفان از پنجشنبه جریمه می‌شوند

اعمال محدودیت زوج و فرد در کرج کلید خورد/متخلفان از پنجشنبه جریمه می‌شوند

پایگاه خبری البرزما- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز از تصویب زوج و فرد در شورای ترافیک استان خبر داد و گفت: اجرای این طرح از یکم بهمن ماه آغاز و تا روز ۲۹ اسفندماه سال جاری ادامه دارد این طرح تا ۴ بهمن ماه ارشادی بوده و از این پس اعمال قانون برای متخلفان صورت می گیرد .

خسرو ارتقائی درهشتمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان اظهار داشت: زمان اجرای این طرح از یکم بهمن ماه به صورت ارشادی آغاز و تا روز ۲۹ اسفندماه سال جاری ادامه دارد .

وی افزود: ساعت اجرای طرح همه روزه از ۱۷:۳۰ لغایت ۲۱:۳۰ خواهد بود .

ارتقائی تصریح کرد: اعمال محدودیت زوج و فرد از اول بهمن ماه تا پایان سال جاری در هسته مرکزی شهر کرج و شهر فردیس، بر اساس تصمیم اخذ شده در بیستمین جلسه کمیته فنی شورای ترافیک استان و شورای ترافیک استان خواهد بود .

معاون استاندار افزود: این طرح در راستای کاهش آلودگی هوا و کاهش ترافیک در استان اجرایی می شود .

طرح ممنوعیت ورود کامیون و وسائل نقلیه سنگین در شهرستان کرج اجرا می‌شود

ارتقائی تصریح کرد: ممنوعیت تردد کامیون‌ها در داخل شهر کرج بر اساس تصمیم اخذ شده در بیستمین جلسه کمیته فنی شورای ترافیک استان، از ساعت ۶ صبح تا ۲۱ شب در کل شهرستان کرج به استثنای کامیون های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی خواهد بود .

گفتنی است مرزهای این طرح از میدان توحید تا تقاطع دانش‌آموز سپس از علامه جعفری تا تقاطع شهیدان آجرلو(میدان سپاه)، از تقاطع شهیدان آجرلو تا پل شهدای روحانی، پس از آن از ضلع جنوبی بلوار مطهری تا انتهای بلوار کاج، از انتهای بلوار کاج(بلوار استقلال و بلوار شورا) تا سه راه نهضت(ایستگاه تاکسی‌های ونک)، از سه راه نهضت تا چهارراه دانشکده و از چهارراه دانشکده تا میدان توحید در نظر گرفته شده است .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.