فریاد دوباره ملت غیور ایران بر سر استکبار

فریاد دوباره ملت غیور ایران بر سر استکبار

پایگاه خبری البرزما -مردم ایران اسلامی، پس از نماز جمعه در تظاهرات ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی نقش های شوم استکبار جهانی علیه منطقه را محکوم کردند. هزاران نفر از نماز گزاران جمعه در سراسر کشور پس از پایان نماز در صفوف به هم فشرده ، خشم خود را از تصمیم نابخردانه رئیس جمهور آمریکا برای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشتند.
تظاهرات کنندگان با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم خود را از تلاش های آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه منطقه فریاد زدند.
راهپیمایان نماز جمعه در قطعـنامه پایانی تظاهـرات ضدآمریکایی- صهیونیستی ملت بزرگ ایران اسلامی درسراسر کشور تاکید کردند: مـا تـظاهرکنندگان ، همچنان آمریکا را شیطان بزرگ و دشمن شمار? یک بشریّت و عامل اصلی ناامنی و جنگ در منطقه و جهان دانسته و مراتب نفرت و خشم قلبی خود از این ددمنشی و سیاست‌های خصمانه به ویژه از تصمیم ابلهان? ترامپ در انتقال سفارت خود به بیت المقدس و رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را اعلام می کنیم.
متن کامل قطعـنامه پایانی تظاهـرات ضدآمریکایی- صهیونیستی ملت بزرگ ایران اسلامی به این شرح است :
تصمیم شیطانی و نابخردانه آمریکای جنایتکار و ام الفساد قرن در حمایت بی چون و چرا از جنایات وحشیانه ، آشکار و ضد بشری رژیم سفاک ، اشغالگر و تروریست پرور صهیونیستی در انتقال سفارت خود از تل آویو به بیت المقدس و به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم مجعول صهیونیستی ؛ صفحه ای جدید از حلقه های رذیلانه جنایت و صحنه ای جدید از خباثت و خیانت امریکا و صهیونیسم مستکبر و متوحش را در مقابل چشمان میلیون ها انسان آزاده جهان به نمایش در آورد. اما ملت ها و دولت های مسلمان و آزاده جهان به ویژه جهان اسلام و امت بزرگ رسول الله «صلی الله علیه و آله و سلم» و ملت محمدی و سلحشور ایران اسلامی با الگوگیری از ایستادگی و مقاومت پیامبر اعظم «صلی الله علیه و آله و سلم» در برابر قدرت‌های شیطانی ؛ شرکت‌کنندگان در تظاهرات ضد آمریکایی – صهیونیستی که در پاسخ به یاوه‌گویی‌های خصمانه و ابلهانه رئیس‌جمهور آمریکا ، در این مراسم پرشور شرکت نموده‌اند با فریاد رسا و ندای ملکوتی الله اکبر – خامنه‌ای رهبر اعلام می‌دارند :
۱ – مـا تـظاهرکنندگان ، همچنان آمریکا را شیطان بزرگ و دشمن شماره یک بشریّت و عامل اصلی ناامنی و جنگ در منطقه و جهان دانسته و مراتب نفرت و خشم قلبی خود از این ددمنشی و سیاست‌های خصمانه به ویژه از تصمیم ابلهانه ترامپ در انتقال سفارت خود به بیت المقدس و رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را اعلام می نماییم.
۲- مردم فهیم ایران در پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری باور دارند که مسئله فلسطین، امروز در رأس مسائل سیاسی امت اسلام است و همه موظفند برای آزادی و نجات ملت فلسطین تلاش و مجاهدت کرده و در این مسیر پایدار خواهیم ماند .
۳ – ما ملت بزرگ ایران اسلامی اعلام می داریم : سرزمین فلسـطین ، بزرگتـر از آن است که ترامپ بتواند با این گونه تصمیمات ، تاریخ آن را تغییر دهد و به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیمی اشغالگر و تروریست پرور، به هیچ وجه اعتبار قانونی نداشته و قدس تا ابد پایتخت فلسطین باقی خواهد ماند.
۴ – تظاهرکنندگان حاضر ، با الهام از آموزه‌های مکتب انسان‌ساز اسلام و رهنمودهای حکیمانه رهبرکبیر انقلاب و بنیانگذار نظام مقدس اسلامی حضرت امام خمینی «رضوان‌الله تعالی علیه» و امام المسلمین، مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی» همچنان از مستضعفین و مظلومین جهان خاصه مردم مظلوم و قهرمان فلسطین در برابر جنایات سفاکانه رژیم مستکبر آمریکا و اشغالگران قدس شریف حمایت کرده و به آرمان آزادی قدس شریف پایبند خواهیم ماند .
۵- ملت بزرگ و شجاع ایران، این تصمیم نابخردانه ترامپ و رژیم صهیونیستی را به نوعی اعلام جنگ با فلسطین و دنیای اسلام دانسته و در مقابل این زیاده خواهی و حرکت شیطانی ، همچنان مقاوم ایستاده و از آرمان فلسطین دفاع خواهند کرد .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.