رییس کمیته امداد امام خمینی(ره):توجه ویژه دولت ومجلس باعث افزایش دوبرابری اعتبارات کمیته امداد شد

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره):توجه ویژه دولت ومجلس باعث افزایش دوبرابری اعتبارات کمیته امداد شد

پایگاه خبری البرزما– رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت که با همت و توجه ویژه دولت و مجلس اعتبار کمیته امداد ۲ برابر شده و از ١٠٠ میلیارد تومان به دویست میلیارد و ١٠٠ میلیون تومان رسیده است.پرویز فتاح در دیدار و گفت و گو با مسئولان شهرستان ساوجبلاغ، خاطرنشان کرد: با استفتایی که از رهبر معظم انقلاب صورت گرفت، ایشان اجازه دادند صدقات را در قالب وام قرض والحسنه به مددجویان پرداخت کنیم.
وی گفت: سعی کنید با هدف وام بدهید، به گونه ای که در قبال پرداخت وام شغل ایجاد شود در غیر این صورت پرداخت وام بدون هدف برای مدد جو فقط دردسر است و مشکلاتش را دو چندان می کند.
رییس کمیته امداد با تاکید بر اینکه موضوع مسکن مددجویان امداد در ساوجبلاغ به طور قطعی حل می شود، گفت: اقدامات خوبی در حوزه مددجویان کمیته امداد در ساوجبلاغ اتفاق افتاده ولی کافی نیست و باید ما این جمعیت ٣درصدی از کل جمعیت ساوجبلاغ را به طور قطعی سر و سامان بدهیم تا بتوانند مثل مردم عادی بی نیاز از کمیته امداد زندگی کنند.
فتاح افزود: اشتغال مددجویان مهمترین هدف کمیته امداد است وباید در این خصوص تمام توان خود را بگذاریم.
وی افزود: با گزارشی که رئیس کمیته امداد و فرماندار ساوجبلاغ ارائه دادند وحدت و همدلی مسئولین شهرستان که تلاش مضاعفی برای رفع مشکلات مددجویان و افراد بی بضاعت دارند، ستودنی است و انتظار داریم با وجود ظرفیت خوب این شهرستان در آینده شاهد کاهش مدد جویان باشیم و همه را مستقل ببینیم.
فتاح این قول را دادکه اعتبار ارائه تسهیلات کمیته امداد ساوجبلاغ افزایش دهد تا اقشار بیشتری از وام اشتغال استفاده کنند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.