ناوگان عمومی حمل و نقل نظافت و ضد عفونی می شوند

ناوگان عمومی حمل و نقل نظافت و ضد عفونی می شوند

پایگاه خبری البرزما-رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری کرج گفت: ناوگان سازمان اتوبوسرانی کرج همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید نظافت و ضد عفونی می شود.عزیز صدرنژاد افزود: این سازمان با تکیه بر برنامه ریزی های تدوین شده از مدتی پیش برای استقبال از مهر و بهبود ارائه خدمات به دانش آموزان اقدام به تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی با محوریت اتوبوس و تاکسی کرده است.
وی، با بیان اینکه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری کرج مهیای بهره گیری حداکثری از ظرفیت های موجود در این سازمان است، اظهارداشت: بنا بر این مهم سازمان آماده کردن زمینه های مساعد به منظور تسهیل در سفرهای دانش آموزی را در دستور کار خود قرار داده است.
این مسئول با اشاره به افزایش حجم سفرهای درون شهری همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید بر ارائه تمهیدات ویژه به دانش آموزان مدارس تاکید و عنوان کرد: حمل و نقل بار و مسافر شهری کرج تمهیدات لازم را برای این افزایش سفر در نظرگرفته و با تمام ظرفیت آماده خدمات رسانی به شهروندان و دانش آموزان است.
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری کرج در بخش پایانی سخنان خود اظهار داشت: سازمان با وجود خلاهای موجود با به کارگیری توان و ظرفیتهای موجود به نحو مناسبی ارائه خدمات می کند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.