آغاز اولین المپیاد ورزشی شهدای حریم ومدافعان حرم درالبرز

آغاز اولین المپیاد ورزشی شهدای حریم ومدافعان حرم درالبرز

پایگاه خبری البرزما- اولین المیپاد ورزشی’ شهدای حریم و مدافعان حرم ‘ نیروی انتظامی استان البرز درورزشگاه انقلاب اسلامی کرج آغازشد.

فرمانده انتظامی استا ن البرز درآیین این المیپاد افزود: برگزاری این ایین ها نیاز شهدا نیست بلکه برای یادآوری برای احاد جامعه وظیفه آن ها حفظ خون های آنها است.
سرداربخشعلی کامرانی صالح افزود:امنیت امروز کشورحاصل شجاعت و ایثارگری شهدا و خانواده های معظم آنها است و اگر پس از ۳۸ سال پیام مجاهد فی سبیل الله از سوی مقام معظم رهبری به نیروی انتظامی لقب داده می شود مرهون شهادت طلبی ها است.
وی خاطرنشان کرد: مدافعین حرم نیز با شجاعت و شهادت طلبی از کیان ایران اسلامی دفاع می کنند که حکایت از این دارد که ما بتوانیم خدمتگزاری خوب برای نظام باشیم.
کامرانی صالح گفت: امروز مدافعان حرم برای تامین امنیت هرچه بیشتر جنگ را به خارج مرزهای کشور برده اند تا هرچه بیشتر برای مردم تامین امنیت شود.
فرمانده انتظامی استان البرز بیان داشت: شهادت اوج فداکاری و از خود گذشتگی انسان در راه دفاع از ارزش ها است چرا که شهیدان برترین مخلوقات خداوند هستند و به علت مقام والایشان و نثار جان خود در راه حق، همیشه در نزد خداوند عزیز می باشند.
وی اظهار داشت: خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.
کامرانی صالح افزود: اولین المیپاد ورزشی دراستان البرز در۱۰ رشته فوتسال، شنا، دو استقامت ، دو سرعت، طناب کشی، مچ اندازی ، تنیس روزمیز ، فوتبال دستی ، دارت و شطرنج برگزارمی شود.
وی گفت : این مسابقه ها با حضور ۱۴تیم و بیش از ۴۵۰ نفرشرکت کننده در ۱۰ ورزشگاه برگزارشده و تا ۱۰ شهریورماه سال جاری ادامه دارد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.