شرکت چهارهزار نفر در دوره های آموزشی تجاری سازی فناوری البرز

شرکت چهارهزار نفر در دوره های آموزشی تجاری سازی فناوری البرز

جدول محتوا

پایگاه خبری البرزما- سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری استان البرزگفت: چهار هزار نفر از اعضای هیات علمی، دانشجویان، فناوران و نخبگان در دوره ها و کارگاه های آموزشی در حوزه تجاری سازی فناوری دراین استان شرکت کردند.

محمد صادق سبط الشیخ انصاری افزود: از ابتدای سال ۱۳۹۳ پارک علم و فناوری با برگزاری دوره های آموزشی تجاری سازی فناوری توانسته گام های موثری را در این زمینه بردارد.
وی ادامه داد: این کارگاه های آموزشی در محل پارک و مراکز تحقیقاتی و آموزش عالی با هدف تجاری سازی هرچه بیشتر فعالیت های فناورانه این مراکز و سوق دادن آنها به پژوهش های کاربردی مدنظر قرار گرفته است.
انصاری گفت : هدف نهایی برگزاری این کارگاه ها آشنایی بیشتر اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی به کارآفرینی و تولید ثروت از دانش است.
وی خاطرنشان کرد: تغییر تدریجی رویکرد ملی در اقتصاد از نفت به دانش، خطر کمبود منابع آبی، مباحث دانش بنیانی، روشهای تامین مالی و سایر موضوعات مربوطه از جمله موضوعات مطروحه دراین کارگاه ها است.
انصاری تاکید کرد: پارک علم و فناوری آمادگی برگزاری کلاسهای آموزشی یاد شده را در محل پارک و مراکز آموزش عالی، علمی و پژوهشی دارد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.