جلسات شورای نرخ گذاری بازار روزهای کرج به صورت هفتگی برگزار می شود

جلسات شورای نرخ گذاری بازار روزهای کرج به صورت هفتگی برگزار می شود

جدول محتوا

پایگاه خبری البرزما- رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی با اشاره به اولویت سازمان در خصوص کسب رضایت شهروندی، اظهار داشت: به منظور تحقق این مهم، جلسات شورای نرخ گذاری بازار روزهای کرج به صورت هفتگی برگزار می شود.
بهروز ورمهمدی با بیان اینکه جلسات شورای نرخ گذاری با حضور نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی، بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت، فرمانداری کرج و بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت برگزار می شود، گفت: این جلسات به صورت هفتگی و در خصوص کاهش نرخ میوه و سبزیجات در صورت ممکن برگزار می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه قیمت مرغ منجمد دولتی، گوشت گوسفند وارداتی و گوشت سردست منجمد دولتی نیز در این جلسات مطرح می شود، بیان کرد: توزیع و عرضه مرغ منجمد دولتی در راستای طرح تنظیم بازار در ازای هر کیلو پنج هزار و ۷۰۰ تومان و توزیع مرغ گرم به ازای هر کیلو هفت هزار و ۸۵۰ تومان به صورت رسمی در بازارها اعلام شده است.

وی اضافه کرد: همچنین توزیع و عرضه گوشت گوسفند دولتی طرح تنظیم بازار با قیمت مصوب ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده و شهروندان می توانند گوشت گوسفندی را با کیفیت بالا از بازار روزهای تحت پوشش سازمان تهیه کنند.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی در پایان به قیمت گوشت داخلی طرح تنظیم بازار اشاره و بیان کرد: این ماده پروتئینی در حال حاضر با قیمت ۳۹ هزار و ۸۰۰ تومان در بازارهای روز در حال توزیع می باشد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.