بیش از یک هزارو ۲۰۰ کیلومتر از راه های البرز خط کشی شد

جدول محتوا

پایگاه خبری البرزما-مدیرراهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد که یک هزارو ۲۰۰ کیلومتراز راه های مواصلاتی این استان برای پیشگیری از حوادث خط کشی شد.

عباس صفری افزود: تلاش مداوم و مستمر راهداران برای نگهداری و ایمن سازی راه های استان از جمله اقداماتی است که در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز قرار دارد.
وی ادامه داد: نصب و بازسازی ۱۰ هزار شاخه گاردریل تخریب شده براثرتصادفات ، نگهداری و بهسازی سیستم روشنایی آزاد راه به طول ۶۲ کیلومتر، ترمیم و تعویض ۳ هزارو ۲۰۰ تابلو اخباری و انتظامی از جمله اقدامات راهداری در استان البرز است.
وی افزود: بیش از ۲۷۰ کیلومتر از راه های استان شانه سازی و در ۲۰ کیلومتراز آزاد راه کرج-قزوین شیب شیروانی انجام شد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز افزود : نگهداری و بهسازی سیستم روشنایی به طول ۲۳ کیلومتر، انجام پروژه اتوماسیون و تهویه تونل کندوان، دیوار چینی جایگزین گاردریل به طول ۵ کیلومتر، لاینیگ و پایدار سازی تونل ۵، احداث دیوار حائل و گابیون به طول ۸ کیلومتر، نصب تابلوهای کنترل سرعت و هدایت مسیر در تونل ها جهت بالابردن ایمنی مسافرین از جمله اقداماتی است که در محور کرج- کندوان صورت گرفت.
این مسئول خاطر نشان کرد: بازسازی ۱۰ دستگاه وسیله نقلیه سنگین و تجهیز گشت های راهداری به پیشرفته ترین ادوات و تجهیزات راهداری از دیگر اقدامات صورت گرفته در این بخش است .
استان البرز دارای یکهزارو ۴۵۰ کیلومترآزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است، ۱۸ درصد ترافیک راه های کشور در این استان است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.